O nas

Firma East Logistics powstała z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na usługi z zakresu transportu na trasie z Polski do Holandii, Francji, Belgii. Jesteśmy przewoźnikiem, który szczególną uwagę zwraca na dobór kadry pracowniczej, głównie kierowców, tak aby skrócić czas Państwa podróży do minimum. Z nami dotrzesz do celu szybko, komfortowo i bezpiecznie. Oferujemy do Państwa dyspozycji przewozy osób i pupili domowych w komfortowych warunkach, szanujemy Państwa czas i zawsze staramy się dostarczyć pasażerów jak najszybciej do celu w systemie Door to Door (z adresu pod adres). JAKO PIERWSZA FIRMA NIE WOZIMY PACZEK, aby czas podróży skrócić do minimum. Nasze usługi to idealny kompromis jakości i ceny usługi. Sprawdź nowy wymiar usług przewozowych i zadzwoń do nas.

TO CO U INNYCH JEST NOWOŚCIĄ U NAS JEST STANDARDEM !!!

Nasze busy wyposażone są w:

– komfortowe fotele

– klimatyzację i ogrzewanie przedziału pasażerskiego

– telewizor

– gniazda 12V

W naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na: bezpieczeństwo podróży, komfort pasażerów, punktualność, doświadczenie kadry pracowniczej.

Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo gwarancję pełnego zadowolenia. Z uwagi na bardzo duże doświadczenie w sektorze transportu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Najważniejszą dla nas kwestią jest spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów, co przekłada się na budowanie solidnej marki.

Co inni mówią o East Logistics

 • Szczerze dziękuję za bezpieczny transport mojego psiaka. Tika dojechała na miejsce cała i w dobrej kondycji. Bezproblemowy kontakt, zarówno na początku podczas ustalania szczegółów, jak i podczas podróży. Wszystkim szczerze polecam.
  Mariola
 • Zgodnie z obietnicą wysyłam opinię. :) Wszystko na najwyższym poziomie. Kierowcy bardzo profesjonalni i mili. Na uwagę zasługuje również punktualność oraz bezproblemowy kontakt z firmą. Szczerze mogę polecić tego przewoźnika.
  Agnieszka
 • Podróż do Holandii przebiegła bez żadnych problemów. Jazda komfortowa, kierowcy pomocni i widać, że doświadczeni. Mogę śmiało powiedzieć, że mam już swojego przewoźnika. Na pewno jeszcze skorzystam z waszych usług. :)
  Mariusz
 • Nie mam żadnych zastrzeżeń. Cena przejazdu w porządku, z kontaktem nie było problemu, na miejsce dotarłam bezpiecznie. Jestem zadowolona z poziomu usługi, za którą zapłaciłam.
  Edyta